O nas

Na co dzień zgłaszają się do nas właściciele i użytkownicy zarośniętych i zaniedbanych terenów, którzy mają problem z przywróceniem ich do użytku lub po prostu ładnego wyglądu. Zajmujemy się całym terenem od czubka drzewa, po końcówkę korzenia w ziemi, do równego terenu po wszystkim. Nie ma znaczenia w jakim stopniu działka jest zarośnięta i zaniedbana oraz jakiej jest powierzchni. W skład tych prac wchodzi wycinka drzew, zagospodarowanie całego materiału, usuwanie systemów korzeniowych oraz równanie całego terenu. Dzięki innowacyjnej w Polsce metodzie wykonywania wyżej wymienionych czynności i efektywnemu zarządzaniu nią przez nas, jesteśmy w stanie wykonać wszystkie te prace dużo szybciej i taniej. Dowiesz się wszystkiego czytając dalej lub kontaktując się z nami bezpośrednio.

Tradycyjne przywrócenie zarośniętego i zaniedbanego ternu wiąże się z zaangażowaniem kilku firm i wielu narzędzi. Konieczne jest zaangażowanie sporych nakładów czasowych, finansowych i organizacyjnych.

Nasza metoda wykorzystuje jedną maszynę w kilku konfiguracjach do wszystkich tych prac. Dzięki czemu jesteśmy w stanie obniżyć koszt i czas wykonania takiego zlecenia, co znacząco przekłada się na cenę usługi.

Dla dokładniejszego zobrazowania różnicy:

   Tradycyjnie przywrócenie zarośniętego i zaniedbanego terenu wiąże się z takimi pracami jak:

  • Wycięcie przez pracowników wszystkich drzew i krzewów,
  • Wykopanie koparką wszystkich korzeni,
  • Utylizacja powstałej biomasy lub jej wywóz,
  • Równanie terenu przy pomocy sprzętu rolniczego,

Czas wykonywania usługi na powierzchni 1 ha – 4 do 5 dni.


   Niezbędne narzędzia:

  • Kilku pracowników,
  • Pilarki spalinowe,
  • Rębak,
  • Koparka,
  • Ciągnik siodłowy z naczepą.

Koszt usługi to ok. 15-20 tys. zł


Nasza metoda opiera się na wykorzystaniu jednej maszyny w kilku konfiguracjach do wszystkich tych prac.

Czas wykonywania usługi na powierzchni 1 ha – 1 do 2 dni.

Liczba pracowników: 1 osoba.

Niezbędne narzędzia:

  • Ciągnik rolniczy z maszyną.

Koszt usługi to minimum 50 % mniej niż tradycyjną metodą i minimum 100 % szybciej.


Wyżej przedstawiliśmy innowacyjną metodę wykonywania usługi. Jednak nie tylko sama metoda jest u nas efektywniejsza, ale model w jakim działa nasza firma zapewnia dodatkowe korzyści.

Nasza firma skupia sprawdzonych wykonawców tych usług na terenie całej Polski i dobiera Ci odpowiednich do danego zlecenia. Następnie Ty wybierasz jedną i najkorzystniejszą ofertę spośród zaproponowanych. A cały proces jest organizowany i koordynowany przez nas fizycznie i wspomagany specjalną Platformą internetową od momentu kontaktu z nami, przez oględziny ternu, realizację usługi, do końcowej obsługi płatności po poprawnym wykonaniu zamówienia.

W skrócie ujmując, udostępniamy Ci możliwości całej branży w jednym miejscu i w najefektywniejszym wydaniu.